Lekcja otwarta z j. angielskiego

5 kwietnia 2018r.

5 kwietnia 2018 r. w naszej szkole odbyła się lekcja otwarta z języka angielskiego pt.: "Prepare for Survival! - Przygotuj się na przetrwanie!", w której uczestniczyli uczniowie z klas szóstych. Zajęcia poprowadził Philip Muli - nauczyciel i lektor native speaker jęzka angielskiego. Lekcję obserwowali: Dyrekcja, nauczyciele naszej szkoły oraz zaproszeni goście z białołęckich szkół.

Całe zajęcia poprowadzone były wyłącznie w języku angielskim. Celem zajęć było zaprezentowanie nowoczesnych metod i form pracy z wykorzystaniem tablicy interaktywnej. Uczniowie udowodnili, że nauka języka obcego nie musi być trudna, a dzięki nowej technologii może być bardzo ciekawa i absorbująca. Podczas lekcji dzieci wykazały się bardzo dużą wiedzą i aktywnością, a także autentycznością w komunikacji językowej. Cele lekcji zostały zrealizowane, a uczniowie z dumą prezentowali swoje umiejętności.

Oto fragmenty lekcji otwartej Link