Dzień Ziemi

W dniu 29.04.2018 r. odbył się świetlicowy „Dzień Ziemi” zorganizowany przez świetlicę 64. Uczniowie świetlicy 64 wzięli udział w przedstawieniu dotyczącym segregowania odpadów oraz wspólnego poszanowania i dbałości naszego środowiska. Następnie po przedstawieniu wprowadzającym w temat uroczystości, odbył się pokaz mody ekologicznej, w którym uczestniczyły wszystkie świetlice szkolne. Cała kolekcja została stworzona z materiałów odpadowych- gazet, reklamówek, paragonów. Wszystkie projekty były niezwykle pomysłowe i dopracowane w każdym szczególe. Każdemu wystąpieniu towarzyszyły pełne zachwytu spojrzenia kolegów i koleżanek oraz gromkie brawa. W gronie zaproszonych gości była pani Dyrektor Elżbieta Kozłowska i pani Kierownik świetlicy Magdalena Góralczuk.

Mamy nadzieję, że wśród tych niecodziennych, ale jakże atrakcyjnych propozycji, każdy znalazł coś odpowiedniego dla siebie.