Sala 152, 05 2019

Pierwszy tydzień maja upłynął nam pod hasłem: "Podróże po Europie". Dzieci miały okazję poznać najciekawsze kraje Europy, ich kulturę, obyczaje i zabytki. Dowiedziały się czym jest Unia Europejska, jaka jest jej historia oraz które kraje tworzą tą wspólnotę.

Kolejny tydzień w naszej świetlicy poświęcony był rozmową o tym kim chcielibyśmy zostać w przyszłości. Każdy z uczniów miał możliwość opowiedzenia o zawodzie, których chciałby wykonywać jak będzie dorosły.

Rodzina była tematem, który najczęściej poruszaliśmy w trzecim tygodniu maja. Uczniowie opowiadali o swoich najbliższych, o tym jaką rolę w ich życiu odgrywa rodzina. W tym tygodniu nie zapomnieliśmy też o naszych kochanych mamach, które obchodziły swoje święto. Uczniowie własnoręcznie wykonali i ozdobili słodkie babeczki, które mogli później podarować mamom w prezencie.