Sala 152, 06 2019

W czerwcu wszyscy już czuliśmy zbliżające się wielkimi krokami wakacje. Dzięki pięknej pogodzie mogliśmy spędzać miło czas na świeżym powietrzu. W naszym rocznym planie pierwszy tydzień czerwca zatytułowany był SPORT TO ZDROWIE, dzięki pięknej pogodzie mieliśmy możliwość aktywnego spędzania czasu na boisku szkolnym i placu zabaw. Urządzaliśmy zabawy ruchowe, graliśmy w piłkę nożną, skakaliśmy na skakankach, korzystaliśmy z kół hula-hop.

W kolejnym tygodniu prowadziliśmy rozmowy na temat naszego kraju oraz miejsc które warto zobaczyć. Dzieci miały możliwość przyniesienia swoich zdjęć i pamiątek,oraz wypowiedzieć się o tym: "Gdzie byłem i co robiłem?" jakie tam można spotkać produkty regionalne i co można zwiedzić i zobaczyć.

W związku z kończącym się rokiem szkolnym na zakończenie akcji pt. „Wzorowy świetliczak”. Nagrody i wyróżnienia trafiły w ręce dzieci, które dzielnie pracowały i starały się przez cały rok. Ostatni tydzień został poświęcony bezpieczeństwu podczas wakacji. Wspólnie stworzyliśmy listę podstawowych zasad dotyczących bezpiecznych form spędzania czasu wolnego. Teraz czeka nas już tylko odpoczynek i regeneracja siły przed przyszłym rokiem szkolnym.

ŻYCZYMY UDANYCH WAKACJI .