Sala 155, 06 2019

Czerwiec rozpoczęliśmy tygodniem ,,Wszystkie dzieci nasz są” rozmawialiśmy z dziećmi na temat różnych narodowości, zapoznanie z życiem i wyglądem dzieci z różnych stron świata. Nauczyliśmy się piosenki pt. „Wszystkie dzieci nasze są”.

W kolejnym tygodniu wraz z dziećmi rozmawialiśmy o podróżach ,,Wędrujemy w świat z atlasem”, każdy miał możliwość opowiedzenia o najciekawszych zakątkach naszego regionu – Gdzie byłem i co zobaczył?

W ostatnim tygodniu zostały wręczone dzieciom nagrody za ,,Wzorowego świetliczaka”, zwycięzcom bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w dalszych latach. W oczekiwaniu na wymarzone wakacje dużo rozmawialiśmy o bezpieczeństwie dotyczącym letnich zabaw  na plaży, w lesie, na placu zabaw i w wodzie oraz przypomnieliśmy najważniejsze numery alarmowe. Korzystają z każdej nadążającej się chwili, wychodziliśmy na świeże powietrze bawiąc się w swoje ulubione zabawy.