Sala 155, 10 2019

Październik przywitaliśmy omawianiem tematu „Zwierzęta wokół nas – Światowy Dzień Zwierząt”. Najważniejszym celem zajęć było zwrócenie uwagi na losy zwierząt, zarówno tych domowych jak i dziko żyjących, a także uwrażliwianie na niestosowne zachowania ludzi. Obchodzenie ,,Dnia kundelka” było naturalną kontynuacją tego tematu. Z okazji Dnia Edukacji Narodowej rozmawialiśmy o zawodach pracowników naszej szkoły. Zadbaliśmy, aby dzieci doceniały wartość pracy wszystkich ludzi bez względu na ich zawód.Kolejny tydzień poświęciliśmy tematyce: ,,Co kraj to obyczaj”. Dzieci miały możliwość poznania obyczajów i tradycji z innych kręgów kulturowych. W październiku obchodziliśmy również tydzień bezpiecznego Internetu, podczas zajęć dzieci dowiedziały się jak bezpiecznie korzystać z sieci.