Poezja

Mistrz Prezentacji Poezji

Dnia 4 marca 2020 roku w bibliotece Szkoły Podstawowej nr 355 im. Jana Wedla odbył się szkolny konkurs Mistrz Prezentacji Poezji. Organizatorem konkursu była biblioteka szkolna przy SP 355 im. Jana Wedla w Warszawie. W konkursie wzięło udział dwunastu uczestników z klas drugich. Każdy z nich zaprezentował wiersz o wiośnie. Komisja w składzie: przedstawiciel Biblioteki Publicznej Dzielnicy Białołęka, pani Anna Winniczuk i nauczyciele z SP 355: pani Ewa Procka i pani Janina Niewiadomska oceniała podczas prezentacji wierszy poprawność, wyrazistość, interpretację i ekspresję wyrazu. Zwycięzcy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody książkowe. Pozostali uczestnicy konkursu zostali wyróżnieni i otrzymali dyplomy uczestnictwa. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu w przyszłym roku.
Wyniki konkursu:
I miejsce Michał Krysik z klasy II f