Mecz koszykówki UCZNIOWIE kontra NAUCZYCIELE.

W środę 04.03.2020r. w naszej szkole odbył się mecz koszykówki UCZNIOWIE kontra NAUCZYCIELE. Wydarzenie to cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem zarówno wśród uczniów, jak  i nauczycieli. Trybuny były wypełnione do ostatniego miejsca. Ale nie ma co się dziwić, ponieważ spotkanie stało na bardzo wysokim poziomie. Uczniowie bardzo dzielnie dotrzymywali kroku nauczycielom reprezentującym kadrę pedagogiczną i nie poddali się tak łatwo, walcząc do ostatnich sekund.

Po zaciętej grze, przepięknych zespołowych akcjach, rzutach z biegu i dystansu, licznych zbiórkach, przejęciach piłki, a przede wszystkim po 4 wyczerpujących i wyrównanych kwartach spotkanie ostatecznie zakończyło się wygraną zespołu NAUCZYCIELI 21:19.

Na koniec zawodnicy obydwu drużyn zostali nagrodzeni gromkimi brawami wspaniałej publiczności za trud i wysiłek jaki włożyli w stworzenie tego fantastycznego widowiska.

Julita Jedynak.