Lato w Mieście

opłaty

Dn. 2020-07-02

Drodzy Rodzice,

informuję, że o zwrot pieniążków za opiekę oraz wyżywienie będzie można się ubiegać dopiero po zakończonej akcji „Lato w Mieście” i przy złożeniu stosownego podania. W załączniku został zamieszczony wniosek, który należy złożyć od 17 sierpnia do 20 września 2020r w sekretariacie szkoły.

Kierownik akcji „Lato w Mieście”

Wniosek >>>

Dn. 2020-06-17

Drodzy Rodzice,

przypominam, że opłata dzienna wynosi 10 zł za opiekę i 10 zł za wyżywienie.

Poniżej przedstawiam opłaty wg turnusów:

· VIII Turnus organizowany jest w dniach 17.08-21.08.2020. Trwa 5 dni, czyli łączna kwota za ten turnus wynosi 50 zł za opiekę i 50 zł za wyżywienie.

· IX Turnus 24.08-31.08.2020 trwa 6 dni (z poniedziałkiem 31.08 włącznie). Łączna kwota wynosi 60 zł za opiekę i 60 zł za wyżywienie.

Proszę o zwrócenie uwagi na ten fakt przy wykonywaniu przelewów.

Koordynator akcji „Lato w Mieście”

Dn. 2020-06-10

Informuję, że program Lato w Mieście z powodu panującej pandemii, będzie prowadzony zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa, przez to w ograniczonym zakresie.

Tegoroczna edycja Lato w Mieście 2020 będzie różniła się od poprzednich:

• program wypoczynku będzie realizowany na terenie placówki lub w jej najbliższej okolicy,
  • grupy będą poruszać się tylko pieszo,
  • z powodu rygoru sanitarnego, na dzieci czeka też mniej atrakcji,
  • dzieci będą spędzać czas w mniejszych grupach (12 uczestników),
  • w zajęciach nie będą mogły brać udział dzieci z objawami takimi jak: podwyższona temperatura, kaszel lub katar,
  • w miejscach zapewniających ograniczony kontakt z osobami trzecimi, grupy nie będą mogły się łączyć,
  • nie będzie można przynosić swoich zabawek i w salach szkolnych również ich nie będzie .

Ponieżej umieszczone są dokumenty i procedury, z którymi należy obowiązkowo zapoznać się.

Kierownik akcji Lato w Mieście