Konkurs plastyczno-sensoryczny pt. „Moja opowieść”

W dniach od 19 października do 06 listopada 2023r. odbył się zorganizowany przez Ewelinę Szczepaniak i Justynę Woźniak konkurs plastyczno-sensoryczny pt. „Moja opowieść”. Do udziału w nim zaprosiłyśmy uczniów klas I-III naszej szkoły.

Przedmiotem konkursu było stworzenie książeczki sensorycznej w formacie A4, która miała zawierać opowiadanie stworzone przez dziecko na dowolny temat. Uczestnik konkursu mógł wybrać dowolna technikę plastyczną, z możliwością wykorzystania różnorodnych materiałów wielo-fakturowych.

Głównymi celami konkursu było zachęcenie dzieci do działania na miarę ich możliwości i umiejętności. Pragnęłyśmy także przyczynić się do
rozwoju ich zainteresowań i zaspokojenia potrzeby ekspresji oraz umożliwienia im osiągnięcia sukcesu.

Laureatami konkursu zostali :
I miejsce ex aequo - Wiktoria Gomułka kl.1a i Weronika Skobel kl.1b;

II miejsce ex aequo – Fabian Bąkowski kl. 1c i Hanna Tadeusiak kl. 1f ;

III miejsce- Staś Kuczyński kl. 1c.