Konkurs plastyczno-techniczny pt. „Najpiękniejsza ozdoba choinkowa”

W dniach od 15 listopada do 04 grudnia 2023r. odbył się zorganizowany przez Ewelinę Szczepaniak, Justynę Woźniak i Justynę Hnatio konkurs plastyczno-techniczny pt. „Najpiękniejsza ozdoba choinkowa”. Do udziału w nim zaprosiłyśmy uczniów klas I-III naszej szkoły.

Przedmiotem konkursu było wykonanie ozdoby choinkowej z zastosowaniem techniki dowolnej.

Głównymi celami konkursu było zachęcenie dzieci do działania na miarę ich możliwości i umiejętności. Pragnęłyśmy także przyczynić się do
rozwoju ich zainteresowań i zaspokojenia potrzeby ekspresji oraz umożliwienia im osiągnięcia sukcesu.

Na ręce organizatorów oddano prace wykonane rozmaitymi, często innowacyjnymi technikami plastycznymi z wykorzystaniem różnych materiałów.

Wpłynęło bardzo dużo prac. Wszystkie prace wzbudziły zachwyt organizatorów, a ich autorzy zasługują na pochwałę i uznanie. Wszystkie prace zostały przekazane na kiermasz świąteczny.

Laureatami konkursu zostali :
I miejsce ex aequo - Weronika Skobel kl.1b i Franciszek Guzierowicz 1e;

II miejsce – Wiktoria Gomułka kl.1a;

III miejsce- Carmen Lasota kl.3c;

Wyróżnienie: Lilia Bijas kl.2d i Marysia Jakubiak kl.1b.