Wycieczka do Natura Wzywa

Z okazji zbliżających się Świat Bożego Narodzenia klasa 1a i 1b wybrała się na wycieczkę do Natura Wzywa w miejscowości Zaręby na warsztaty wigilijne. Przywitani zostaliśmy pyszną chałką z dżemem i ciepłą herbatą. Po poczęstunku zostaliśmy zaproszeni na przejażdżkę po okolicy saniami, ale to była frajda. Nadszedł wyczekiwany czas warsztatów, gdzie dzieci miały okazję własnoręcznie ozdabiać bombki cynamonem i brokatem, zapach był obłędny i typowo świąteczny. Po warsztatach uczniowie mieli czas na zabawy na świeżym powietrzu i na grę terenową w lesie, gdzie zadania czekały na każdym kroku. Podczas gry dzieci szukały postaci do szopki Bożonarodzeniowej. Bardzo wiele ciekawych informacji mogliśmy się dowiedzieć. Wszyscy wrócili zmęczeni, ale bardzo zadowoleni.