REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA DO KLASY SPORTOWEJ O PROFILU KOSZYKÓWKI W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 406 W WARSZAWIE

Szanowni Rodzice

W naszej szkole trwa nabór uzupełniający do klasy 4 sportowej o profilu koszykówki do Szkoły Podstawowej nr 406 przy ul. Świderskiej w Warszawie. Pozostało 12 wolnych miejsc.

O przyjęcie do klasy o profilu sportowym może się ubiegać kandydat, który posiada bardzo dobry stan zdrowia potwierdzony orzeczeniem wydanym przez lekarza podstawowej opieki zdrowotnej.

Przed przystąpieniem do próby sprawności fizycznej należy przedstawić ww. orzeczenie lekarskie w Szkole Podstawowej nr 355.

Od dnia 26 kwietnia do 10 maja rodzice składają wnioski o przyjęcie dziecka na wolne miejsca oraz zgody na udział dziecka w próbie sprawnościowej.

Próba sprawności fizycznej odbędzie się w dniu 13 maja 2024 r. od godziny 15.00 w sali gimnastycznej. Bardzo proszę o przybycie 10 minut wcześniej.