Sala 157, 01 2017

Po przerwie świątecznej ruszyliśmy radosnym krokiem do pracy. 4 stycznia uczniowie wzięli udział w XII Mazowieckim konkursie kolęd i pastorałek. W pierwszym tygodniu pracy dużo rozmawiałyśmy z dziećmi o postanowieniach noworocznych. Powstało wiele prac plastycznych o tematyce karnawałowej. Dzieci chętnie uczestniczyły w zajęciach taneczno - muzycznych. Wspólnie z uczniami wykonałyśmy piękny obraz dla podopiecznych Białołęckiego Domu opieki przy Mehoffera z okazji Akcji " Serduszko dla Babci i Dziadka". Najbardziej utalentowane dzieci wzięły udział w turnieju "Ping-ponga" po rozgrywkach większość dostała się do półfinałów. Czas płynął nam szybko bo każdy myślał już o feriach. Dzieciom zorganizowałyśmy dużo zajęć ruchowych, by nie nabawiły się kontuzji na stoku bądź podczas zabaw na śniegu. Przypomniałyśmy dzieciom jak bezpiecznie spędzać ferie.