Sala 157, 02 2018

Po feriach wróciliśmy z nową energią do pracy oraz zabawy, więc przywitaliśmy luty świetlicowym karnawałem i wraz z dziećmi z sali 160 uczestniczyliśmy we wspólnym balu.
Gdy przyszły do nas mrozy, poruszyliśmy temat: "Pomagamy zwierzętom zimą", rozmawiając o tym, którym zwierzętom należy się szczególna pomoc i czym warto je karmić, aby im nie zaszkodzić. Przy tej okazji zdobywaliśmy sprawność "Ptasiego Opiekuna".
Poruszaliśmy też tematy takie jak: Olimpiada Zimowa, Bądźmy dla siebie mili oraz Mazowsze, które motywowały nas do ciekawych pogadanek i wykonywania pięknych prac plastycznych.
22 lutego obchodziliśmy w świetlicy Dzień Myśli Braterskiej - jest to święto wszystkich zuchów, harcerzy i skautów. Z tej okazji podsumowaliśmy dotychczasowo zdobyte sprawności i nagrodziliśmy najbardziej wytrwałych kolekcjonerów tych odznak. W lutym nasze książeczki mogły wzbogacić się o sprawności takie jak: Tancerz, Gitarzysta, Architekt, Ptasi Opiekun oraz Szachista.
Wiele czasu poświęciliśmy na przygotowania do planowanego przez naszą świetlicę musicalu oraz do mazowieckiego konkursu "Asteriada", na którym już 6 marca zaprezentujemy dwa utwory z filmu "Vaiana", trzymajcie kciuki!