Sala 157, 06 2018

Czerwiec zaczęliśmy od tematu „Warszawa da się lubić”. W tym tygodniu nasze dzieci wraz z Paniami wykonały wszystkie warszawskie mosty, które można było oglądać w holu głównym naszej szkoły. Poza tym przez cały tydzień dzieci poznawały historię Warszawy, jej zabytki oraz ciekawostki z życia naszego miasta. Przy tej okazji uczniowie mogli zdobyć sprawność „Podróżnika”.

Kolejny tydzień przebiegał pod hasłem „Świetliczak na krańcu świata”. Rozwijaliśmy w dzieciach zainteresowania podróżnicze, poszerzaliśmy wiedzę o kontynentach i poszczególnych krajach. W tym czasie powstało wiele ciekawych prac plastycznych, które nasze dzieci wykonywały z dużym zaangażowaniem.

W ostatnim tygodniu czerwca rozmawialiśmy o „Bezpiecznych wakacjach”. Utrwalaliśmy dzieciom wiadomości na temat bezpiecznego korzystania z uroków lata. Dzieci wykonały piękne prace plastyczne. Ze względu na piękną pogodę większość czasu spędzaliśmy na boisku szkolnym, gdzie zabawom sportowym nie było końca.

8 czerwca po raz kolejny odebraliśmy nagrodę za I miejsce w konkursie „ Warszawa w piosence”. Dodatkowo w tym miesiącu nasze dzieci, które wygrały większość konkursów muzycznych w tym roku szkolnym, miały możliwość nagrać w profesjonalnym studiu nagraniowym dwie piosenki „Dziewczyna z granatem” oraz „Zombie” – The Cranberries. Płyta do kupienia już na jesieni  J W ostatnich dniach szkoły podsumowaliśmy cały rok szkolny 2017/2018 w naszej świetlicy, nagradzając wzorowych świetliczaków, zwycięzców licznych konkursów, osoby które zdobyły najwięcej sprawności oraz dzieci uczestniczące w przedstawieniu „Vaiana”.