Sala 157, 12 2018

Z okazji mikołajek w pierwszym tygodniu grudnia do naszych świetliczaków zawitał Święty Mikołaj, który przyniósł cały worek prezentów. W kolejnym tygodniu rozmawialiśmy, jak można pomóc zwierzętom zimą. Jak się okazuje nasze dzieci mają świetną wiedzę na ten temat. Kolejny tydzień to czas refleksji, wyciszenia i oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia. W tym czasie powstało wiele pięknych prac plastycznych o tematyce świątecznej, wspólnie kolędowaliśmy przy choince oraz stroiliśmy salę.  Nasz niezwykle utalentowany, świetlicowy zespół „Skylight” brał również udział w V Świetlicowym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek gdzie wystąpił jako gość specjalny. Dodatkowo nasza świetlica organizowała konkurs „Konstrukcje z zapałek”, który cieszył się dużym zainteresowaniem, a prace przeszły najśmielsze oczekiwania organizatorów. Laureaci konkursu:

1. Gabriela Szczepańska, Jan Fabijańczuk kl. 3B

2. Jan Jarka, Kamil Piętka kl. 3B