Sala 155, 02 2020

Luty rozpoczęliśmy przygotowaniem do bezpiecznego spędzenia ferii zimowych. Przeprowadziliśmy z uczniami zajęcia dotyczące odpowiedzialnego zachowania podczas ferii, ale również wspólnie szukaliśmy pomysłów na atrakcyjne wykorzystanie wolnego czasu. Dzieci miały swobodę wypowiedzi dotyczącą tego tematu. Wykonywały prace plastyczne związane z feriami, jak również ćwiczyły umiejętności przedstawiania zimowych dyscyplin sportowych bez używania słów. Za nami Dzień Kreatywności, podczas którego dzieci projektowały ubrania i pisały wiersze. Pierwszy tydzień po feriach zimowych upłynął pod hasłem dbania o zdrowie. Przeprowadziliśmy z dziećmi szereg zajęć dotyczących higieny, zdrowego odżywiania oraz zabawy ruchowe i sportowe. Gościliśmy na zajęciach stomatologa i dietetyka, dzięki którym uczniowie dowiedzieli się w jaki sposób prawidłowo dbać o zdrowie jamy ustnej.
Wychowawcy świetlicy 155