Jarmark charytatywny dla Gracjany

"Bogatym nie jest ten kto posiada, lecz ten kto daje"

W dniach 11-20 grudnia  odbył się on-line - internetowy jarmark świątecznej pomocy dla chorej 13-letniej Gracjany w której uczestniczyła cała społeczność szkolna.

Dzięki zaangażowaniu nauczycieli, rodziców i uczniów udało się zebrać  prawie 5000 tys. na konto Gracjany.  W ciągu tygodnia zostały wystawione na aukcjach pluszaki, ozdoby świąteczne, ciasta, książki, bilety oraz wiele innych ciekawych przedmiotów.

Bez współpracy i wzajemnego wsparcia tak wspaniale przeprowadzenie Jarmarku Świątecznego dla Gracjany byłoby niemożliwe. Jesteśmy ogromnie wdzięczne, że dołączyliście do grona Prawdziwych Przyjaciół  Gracjany .Siła pomagania wystawiających osób i wspierających nasz jarmark była wielka. Pokazaliśmy, że jesteśmy w stanie jako cała społeczność szkolne pomoc i okazać dobre serce dziewczynce w potrzebie. Do zobaczenia na wielkanocnym jarmarku  już na wiosnę.

Szkolny koordynator wolontariatu  Ewa Kirsz, Sylwia Kolasińska.