Sala 160, 01 2022

Po świątecznym odpoczynku, wróciliśmy do szkoły pełni energii do działania! Na początku porozmawialiśmy o zimie jako trudnym czasie dla zwierząt. Dowiedzieliśmy się jak możemy im pomagać oraz  co mogłoby zaszkodzić im , choć z pozoru wydaje nam się pomocą. Wspólnie wykonaliśmy piękne karmniki, aby przypomniały nam, że ptaki karmimy ziarnami, a nie chlebem.

W kolejnym tygodniu życzyliśmy 100 lat naszym kochanym Babciom i Dziadkom! Zrobiliśmy kalendarze do planowania i zaznaczania spotkań z dziadkami, dodatkowo nasz świetlicowy zespół „Skylight” przygotowywał piosenkę „Lubię wracać” dla naszych babć i dziadków oraz seniorów z Centrum Opiekuńczo-Leczniczego w Warszawie. Po nagraniu naszej „wideo-kartki” zostanie ona wysłana wraz z życzeniami.

Wychowawczynie świetlicy s.160