Finał X Dzielnicowego Logopedycznego Konkursu Plastycznego pt. „Mój ulubiony wierszyk logopedyczny”

15 czerwca 2022r. w Szkole Podstawowej Nr 314 im. Przyjaciół Ziemi w Warszawie odbył się Finał X Dzielnicowego Logopedycznego Konkursu Plastycznego pt. „ Mój ulubiony wierszyk logopedyczny” pod honorowym patronatem Burmistrza Dzielnicy Białołęka Miasta Stołecznego Warszawy. Z naszej szkoły do konkursu przystąpiło 5 chętnych osób uczestniczących w zajęciach z terapii logopedycznej. Z tej okazji zorganizowano mini wycieczkę do SP 314 , gdzie dzieci mogły spotkać się z rówieśnikami z innych szkół i przedszkoli , zaprezentować na forum swój wierszyk oraz obejrzeć galerię wszystkich prac. Każdy uczestnik konkursu otrzymał dyplom . Jedna z osób biorących udział w zajęciach logopedycznych pod opieką p. Moniki Ligęzy zajęła I miejsce – Wiktoria Rajchert kl. III g.

Nagrodę w imieniu zwyciężczyni konkursu odebrał kolega- Krzysztof Głybyszyn, który recytował wiersz na forum międzyszkolnym.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zachęcamy do udziału w konkursach.

Monika Ligęza