Sala 160, 09 2022

Nowy rok szkolny, to nowi uczniowie w sali 160, a więc wrzesień spędziliśmy na poznawaniu się, pań, szkoły, naszej sali i zabawek :) Chyba zdążyliśmy się już przekonać, że świetlica to fajne miejsce i miło będzie spędzić tu rok szkolny! Dużo rozmawialiśmy o zasadach, dzięki którym będziemy mogli czuć się bezpieczne, wspominaliśmy też nasze pełne przygód wakacje. Gdy małymi krokami przyszła do nas jesień, powitaliśmy ją pracami plastycznymi, różami z liści na podwórku oraz dekoracją w postaci drzewa, z którego mocny wiatr zdmuchnął akurat masę liści ;) Koniec września to jak zawsze czas szczególnego spotkania z książką, związany ze Światowym Dniem Głośnego Czytania. Z tej okazji wykonaliśmy piękne zakładki i dowiedzieliśmy się co nieco o powstawaniu książek. Nasz świetlicowy zespół Skylight poszerzył swoje szeregi o nowych artystów i ruszamy z pełną mocą. Jeszcze trochę i pochwalimy się najnowszym utworem :)

Justyna Zdzieborska,

Magdalena Kijek,