Zbiórka artykułów do mycia i higieny dla dzieci

W dniach 22 listopada -5 grudnia 2022 roku, została przeprowadzona zbiórka artykułów do mycia i higieny dla dzieci przebywających w Rodzinnym Domu Dziecka w Piasecznie.

Celem akcji było przede wszystkim zebranie potrzebnych rodzinie rzeczy w tym (mydła w płynie i kostce, szampony, żele pod prysznic, pasty i szczoteczki do zębów, antyperspiranty i wiele innych.) dla podopiecznych ww. rodziny. Zbiórka miała również uświadomić uczniom, jak ważna jest bezinteresowna pomoc i zwrócić uwagę, na potrzeby innych.

Wynik akcji przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania, zebraliśmy prawie 60 kg artykułów higienicznych. Ilość zebranych darów pozwoliła nam obdarować jeszcze jedną rodzinę . Zebrane rzeczy zostały spakowane w dwie duże paczki i kilka mniejszych i przekazane do dwóch placówek. Jedna do zaplanowanego Rodzinnego Domu Dziecka w Piasecznie, a druga do Zawodowej Rodzinie Zastępczej w Piasecznie.

Serdecznie dziękujemy za wrażliwość, otwierającą serca dla tych, którzy potrzebują  pomocy. Bardzo się cieszymy, że  mogliśmy liczyć na Was kochani Uczniowie i Rodzice. Kolejny raz okazało się, że razem możemy więcej.

Sylwia Kolasińska

Karolina Strusińska