Białołęcka Gwiazdka dla Dzieci

17 grudnia, godz. 15.00-18.00

Głębocka 66

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na "Białołęcką Gwiazdkę dla Dzieci", która odbędzie się w dniu 17 grudnia, w godz. 15.00-18.00 w Szkole Podstawowej Nr 356  im. Ryszarda Kaczorowskiego przy ul. Głębockiej 66 (sala gimnastyczna) w Warszawie. W programie: zabawa prowadzona przez  św. Mikołaja ze śnieżynkami przy muzyce elektronicznej, jak i  na żywo -  w wykonaniu orkiestry "Mamy śpiewamy". Jest to zespół założony przez rodziców, zawodowych muzyków, pedagogów, logopedów i instruktorów zajęć umuzykalniających dla dzieci,  którzy połączyli swoją wiedzę i stworzyli piosenki, które bawią i uczą. Zaprosimy również na pokaz magii w wykonaniu iluzjonisty, który  zabierze nas w podróż do świata magii i czarów, gdzie przedmioty znikają, pojawiają się i mnożą oraz  warsztaty skręcania balonów. Wszyscy chętni będą mogli zrobić sobie świąteczne zdjęcie w fotobudce, a na koniec wspólnie wykonamy ogromną kartkę bożonarodzeniową. Podczas tego świątecznego spotkania przewidzieliśmy dla Was wiele atrakcji oraz niespodzianek.

Dzieci podczas imprezy pozostają pod opieką rodziców/opiekunów prawnych. Wymagana zmiana obuwia przez dzieci i rodziców.

Zapraszamy serdecznie