Sala 160, 02 2023r.

Luty w naszej świetlicy rozpoczęliśmy od tematu „Niech żyje bal”. W piątek 3 lutego w świetlicy szkolnej odbył się karnawałowy bal przebierańców. W zabawie brały udział dzieci uczęszczające do naszej świetlicy. Konkursy i zabawy ruchowe cieszyły się dużym powodzeniem. Dekoracja sali, różnorodność propozycji tańców, zabaw i utworów muzycznych sprawiła, że udało nam się stworzyć wspaniałą karnawałową atmosferę. Wszyscy świetnie się bawili w rytmie znanych przebojów.

Kolejnym tematem omawianym w naszej świetlicy był „Zima lubi dzieci” Bepieczne ferie. W tym czasie przypominaliśmy i utrwalaliśmy zasady bezpieczeństwa podczas feryjnego wypoczyku, poznawaliśmy różne sposoby spędzania wolnego czasu zimą, wykonaliśmy wiele przepięknych prac plastycznych w tej tematyce. Czas w świetlicy tak szybko mijał
i w końcu nadeszły ferie J Po przerwie wracamy z nową energią do wspólnej nauki i zabaw.

Wychowawcy świetlicy 160:

Magdalena Kijek