Akcja charytatywna

Dla podopiecznych Domu Dziecka nr 16

przy ul. Międzyparkowej 5 w Warszawie.

W dniach 13.03 - 31.03.2023 r. w naszej szkole została przeprowadzona akcja charytatywna na rzecz podopiecznych Domu Dziecka nr 16 przy ul. Międzyparkowej 5 w Warszawie. Jej celem było zebranie słodyczy, jako drobnych upominków z okazji Świąt Wielkanocnych oraz kosmetyków do codziennej pielęgnacji dzieci. Zbiórka miała także za zadanie uwrażliwienie uczniów na potrzeby innych oraz kształtowanie postaw bezinteresownej pomocy.

Wspólnie udało się nam zebrać mnóstwo słodyczy (czekolad, jajek z niespodzianką, batonów, żelek, ciastek, cukierków) i kosmetyków do pielęgnacji dzieci (hipoalergicznych płynów do kąpieli, balsamów, mydeł, chusteczek nawilżanych, past i szczoteczek do mycia zębów). Dary zostały przekazane do Domu Dziecka 4 kwietnia 2023 r.

Wasze otwarte serca sprawiły, że wielkanocny zajączek dotarł do Domu Dziecka przy ul. Międzyparkowej w Warszawie i przyniósł ze sobą upominki.

Serdecznie dziękuję Uczniom, Rodzicom i Nauczycielom, którzy zaangażowali się w akcję.

Koordynator: Marta Kozub