Informacje ogólne

Świetlica szkolna jest miejscem gdzie dzieci mogą spędzić czas wolny przed i po zajęciach lekcyjnych oczekując na swoich rodziców. Każdego dnia wychowawcy świetlicy przygotowują dla dzieci różnego rodzaju gry i zabawy oraz zajęcia zorganizowane. Wśród proponowanych zajęć można znaleźć te o charakterze plastycznym, muzycznym ruchowym, czytelniczym oraz gry i zabawy dowolne inspirowane przez uczniów. Świetlica jest także miejscem, które kształtuje postawę prospołeczną poprzez organizowanie różnego rodzaju akcji i imprez edukacyjnych. W naszym rocznym programie kulturalnym świetlicy mamy przewidziane wiele akcji i imprez o charakterze integrującym, ekologicznym, zdrowotnym czy charytatywnym. Chcemy by nasi podopieczni nie tylko spędzali czas na zabawie ale przede wszystkim poprzez zabawę uczyli się pożytecznych rzeczy, prawidłowych postaw społecznych, wartości oraz szacunku do innych.

Naszych świetliczaków,  zapraszamy w godzinach 6.30-17.30

Kierownik świetlicy