Sala 160, 10 2020

Październik rozpoczęliśmy obchodami Światowego Dnia Zwierząt. Przypomnieliśmy sobie jak ważna jest troska o naszych braci mniejszych i wykonaliśmy wesołe zwierzaki z kasztanów oraz plasteliny.

W kolejnym tygodniu przyświecał nam Dzień Edukacji Narodowej. Poznaliśmy szkołę troszkę lepiej, porozmawialiśmy o szacunku do jej pracowników. Nie zabrakło też czasu na obejrzenie filmu przygotowanego, zgodnie ze szkolną tradycją – nakręconego przez nauczycieli dla uczniów!

W następnym tygodniu omawialiśmy temat "Kultura życia codziennego" - wesołe opowiadania o Kubie i Bubie uczyły nas savoir vivre'u:)

Październik zakończyliśmy poznając i podziwiając dary jesieni. Włączyliśmy się w szkolne Święto Dyni, a czas umiliły nam wykonane przez nas jesienne zwierzaki z szyszek.

Październik był też bardzo rozśpiewany! Nagraliśmy bowiem video z utworem "Pałacyk Michla", promującym organizowany przez naszą świetlicę dzielnicowy konkurs piosenki patriotycznej "Ojczyźnie Gramy i Śpiewamy".

Nagranie możecie obejrzeć tutaj

Justyna Zdzieborska, Ewelina Grochala-Życińska, Marta Sokół