Jesteś tutaj:
  2. Global Scholars

Global Scholars

W roku szkolnym 2021/2022 nasza szkoła po raz kolejny bierze udział w międzynarodowym programie edukacyjnym Global Scholars.

Program jest realizowany w ramach zajęć edukacyjnych przez uczniów z klasy językowej 6D i 7H.
Global Scholars jest międzynarodowym innowacyjnym e-learningowym programem edukacyjnym, którego ideą jest współpraca i wymiana informacji z rówieśnikami z całego świata, skoncentrowanych wokół ważnych społecznie obszarów. Uczniowie biorąc aktywny udział w projekcie poszerzają znajomość j. angielskiego oraz umiejętności z informatyki.

Koordynatorami szkolnymi są nauczyciele języka angielskiego pani Małgorzata Kocobolska i pan Philip Muli oraz nauczyciel informatyki pani Ewa Kirsz.

Zapraszamy do Aktulaności Global Scholars >>>