Oferta ubezpieczenia dla uczniów

Szanowni Państwo,

w związku ze zbliżającym się nowym rokiem szkolnym, przekazujemy informacje na temat dedykowanej ochrony w zakresie ubezpieczenia wypadkowego dzieci i młodzieży – "strefa NNW szkolne" dla podopiecznych Szkoły Podstawowej nr 355 im. Jana Wedla w Warszawie.

Niniejsza propozycja skierowana jest zarówno do uczniów Szkoły jak i ich rodzeństwa.

Okres trwania polisy rozpoczyna się z dniem 01.09.2023r. a kończy 31.08.2024r., czas na zapis dziecka to zaś max. 60 dni od momentu uruchomienia programu.

Składki roczne za polisę dla każdego z wariantów zostały wynegocjowane z centralą TUiR Allianz Polska S.A. z racji z wieloletniej współpracy z placówką oraz naszą obsługą.

Wraz z gwarancją konkurencyjnych rynkowo stawek, przy tym najniższych w Allianz dla tego typu polisy w odniesieniu do zakresu, oferta zapewnia bardzo szeroki wachlarz świadczeń oraz wysokie limity sum ubezpieczenia, dzięki czemu zapewniamy realną ochronę ubezpieczonych uczniów.

Likwidacja roszczeń odbywa się w chwili obecnej z wykorzystaniem elektronicznego formularza zgłoszenia szkody, co przekłada się na szybki czas realizacji wypłat.

Szczegóły kierowanej propozycji ubezpieczenia znajdziecie Państwo w załącznikach oraz poniżej - w treści wiadomości.

Ponieważ polisa strefaNNW w Allianz cieszy się od lat zainteresowaniem rodziców uczniów Szkoły, a dotychczasowa historia programu opiera się na licznych wypłatach świadczeń przy jednoczesnym braku skarg co do niewłaściwego działania umowy lub obsługi, a przy tym zapewnia opiekunom prawnym ubezpieczonych realną opiekę z naszej strony jako agenta serwisującego.

ZAPIS DZIECKA ON-LINE

OCHRONA NA TERENIE CAŁEGO ŚWIATA, PRZEZ 365 DNI W ROKU, 24H NA DOBĘ

Gwarancja naszej polisy obejmuje zarówno aktywność w szkole, domu, na wyjeździe wakacyjnym, zabawę na podwórku, jak i przejazdy komunikacją publiczną, bez względu pod czyją opieką jest dziecko.

Klikając w poniższy link dokonujemy wyboru jednego z 4 proponowanych wariantów ubezpieczenia:

Strefa NNW Szkolne / Pakiety (nnwdlaszkoly.pl)

• Kliknij w link
  • Wybierz wariant i uzupełnij dane (najpierw swoje, potem dziecka)
  • Przejdź do płatności składki online np. blik
  • Opłać wybrany wariant
  • IMIENNY CERTYFIKAT POTWIERDZAJĄCY OCHRONĘ OTRZYMASZ NA E-MAILA

Do polisy możemy przyjąć wszystkie dzieci w wieku od 1 do nieukończenia 25 lat (od żłobka aż po studia...) – bez znaczenia do jakiej placówki uczęszczają.

Oferta chroni dziecko również w trakcie uprawiania sportu wyczynowo, zarówno w związku z przynależnością do klubów sportowych, ale także na zajęciach sks, na lekcjach w-f, w czasie zajęć sportowych w życiu prywatnym; nie ma znaczenia przy tym rodzaj uprawianej dyscypliny sportowej (piłka nożna, koszykówka, siatkówka, jazda konna, sztuki walki, pływanie, taniec, akrobatyka, aerobik i wiele innych…)

W załączeniu ulotka informacyjna oraz ogólne warunki ubezpieczenia.

Z poważaniem,

Podgląd obrazu