III ŚWIETLICOWY TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ

7 lutego reprezentacja chłopców klas III wzięła udział w III Świetlicowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej organizowanym przez świetlicę Szkoły Podstawowej nr 314.

W turnieju uczestniczyło sześć białołęckich szkół. Po zaciętym pierwszym meczu i gładko wygranym drugim, nasza drużyna awansowała do finału, w którym zmierzyła się z reprezentacją gospodarzy. Walka od początku do samego końca była zacięta i wyrównana. Gole padały jeden po drugim, a losy spotkania ważyły się do ostatniej minuty. Niestety pomimo iż nasi chłopcy wykazali się dużym zaangażowaniem i wolą walki, to w meczu finałowym musieli uznać wyższość przeciwnika zajmując tym samym 2 miejsce.

Na szczególne wyróżnienie zasługuje Patryk Kazubek, który przez organizatorów i trenerów innych drużyn został wybrany NAJLEPSZYM ZAWODNIKIEM całego turnieju.

Wszystkim chłopcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

SKŁAD DRUŻYNY: Patryk Kazubek, Janek Borecki, Szymon Klapiński, Mateusz Sas, Ernest Neska, Mikołaj Filipczak, Alan Ochryń, Juliusz Drop, Borys Bereziński, Alan Furmańczyk, Adam Ziółkowski