Miesiąc Bibliotek Szkolnych

Z okazji obchodów Miesiąca Bibliotek Szkolnych w październiku 2018 roku biblioteka Szkoły Podstawowej nr 355 otrzymała od czytelników z klas trzecich kartki z życzeniami, a od uczniów z klas ósmych dary książkowe. Klasy drugie zorganizowały w swoich salach kąciki czytelnicze, składające się z ulubionych tytułów książek, przyniesionych z domów. Klasy czwarte i siódme wskazały ulubionych pisarzy dla dzieci i młodzieży oraz najbardziej poczytne tytuły książek. W czołówce rankingu ulubionych pisarzy i książek z literatury dla dzieci i młodzieży znaleźli się: Andrzej Maleszka i seria książek „Magiczne Drzewo”, John Flanagan i seria książek „Zwiadowcy”, Joanne Rowling i seria książek o Harrym Potterze, Jeff Kinney i seria „Dzienników Cwaniaczka”.
Biblioteka dziękuje wszystkim czytelnikom za życzenia i prezenty.