Konkursy literackie i językowe

Jesienią 2018 roku biblioteka organizowała szkolne konkursy pt. „Najładniejszy wiersz”, „Ilustracja do czytanego tekstu”, „Zgadnij, jaki to język”, „Pisarze o jesieni” dla klas 0 – 3. Ich celem było rozwijanie zainteresowań czytelniczych, umiejętności pisania, czytania ze zrozumieniem, zachęcanie do poznawania języków obcych.

W konkursie „Ilustracja do czytanego tekstu” wyróżnienia zdobyły klasy: 0b, 1a, 1c, 1d, 1e, 1f.

W konkursie „Najładniejszy wiersz” wyróżnienia otrzymali uczniowie z klasy 3d: Weronika Jackowska, Alex Stępień, Zosia Piskorz, Patrycja Kuzio, Alicja Kublik, Robert Niedźwiecki, Igor Miliszkiewicz, Minh Nguyen Tien, uczniowie z klasy 2g: Gabrysia Andrzejewska, Gabrysia Głybyszyn i z klasy 2e Maja Górska.

W konkursie „Zgadnij, jaki to język” pierwsze miejsce zdobyła Marta Barnik z klasy 3c.

Zwycięzcom konkursów wręczone zostały dyplomy, książki, drobne upominki.
Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w konkursach biblioteki szkolnej.