Informacje ogólne

Świetlica szkolna jest miejscem gdzie dzieci mogą spędzić czas wolny w przyjaznej i miłej atmosferze. Chcąc umilić i skrócić czas oczekiwania na rodziców, wychowawcy świetlicy przygotowują dla dzieci różnego rodzaju gry i zabawy oraz zajęcia zorganizowane. Wśród proponowanych zajęć można znaleźć następujące zajęcia: plastyczne, muzyczne ruchowe, czytelnicze czy gry i zabawy logiczne. Ponadto kształtujemy postawę prospołeczną poprzez organizowanie różnego rodzaju akcji i imprez edukacyjnych. W naszym rocznym programie kulturalnym świetlicy mamy przewidziane wiele akcji i imprez o charakterze ekologicznym, zdrowotnym czy charytatywnym. Chcemy by nasi podopieczni nie tylko spędzali czas na zabawie ale przede wszystkim poprzez zabawę uczyli się pożytecznych rzeczy, prawidłowych postaw społecznych, wartości oraz szacunku do innych.

Kierownik świetlicy
Magdalena Góralczuk