Dzień Babci i Dziadka

Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. Dnia 9 lutego w klasie 2N odbyła się ta wspaniała impreza.

Uczniowie wraz z wychowawcą Panią Sylwią Burszczan przygotowały program artystyczny pt. „Czerwony Kapturek w różnych częściach świata”. Po czym odbył się krótki koncert życzeń. Dzieci złożyły dziadkom i babciom życzenia oraz wręczyły przygotowane własnoręcznie upominki. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Po części artystycznej zaproszono babcie i dziadków na słodki poczęstunek przygotowany przez mamy.