Gr. 0G 12 2016

Wycieczka do Bombkolandii

16 grudnia, pojechaliśmy do fabryki bombek „Bombkolandii”. To była nasza pierwsza całodniowa wycieczka. Dzieciaki spisały się znakomicie.Poznaliśmy techniki tworzenia ozdób choinkowych dawniej i dziś. Samodzielnie dmuchaliśmy bombki oraz własnoręcznie je ozdabialiśmy. Każda bombka była piękna i niepowtarzalna. Malowaliśmy także gipsowe ozdoby choinkowe. Spotkaliśmy się ze Świętym Mikołajem i wyjawiliśmy mu swoje prezentowe marzenia. Obiecaliśmy także, że już zawsze będziemy grzeczni. Wrzuciliśmy rysunki swoich złych uczynków do specjalnej maszyny przeznaczonej do mielenia złych uczynków. Każde z dzieci napisało też list do Świętego Mikołaja. Pełni pozytywnych wrażeń i zaopatrzeni w piękne bombki wróciliśmy do szkoły.

Urszula Muszyńska