Konkurs plastyczny „Wesoły świat Jana Brzechwy”

Wyniki

W dniach od 25 kwietnia do 10 maja odbył się zorganizowany przez świetlice szkoły nr 227 im. Kapitana Lucyny Hertz konkurs plastyczny dla warszawskich świetlic „Wesoły świat Jana Brzechwy”. Przedmiotem konkursu było wykonanie zwierząt występujących w literaturze Jana Brzechwy, ciekawą techniką lub  z uwzględnieniem  nietypowego wykorzystania różnych przedmiotów.

Głównym celem konkursu było przybliżenie dzieciom literatury Jana Brzechwy oraz poznanie  zwierząt występujących w wierszach Jan Brzechwy. W konkursie wzięło udział 5 uczniów klas I. Z naszej szkoły wyłoniono 3 uczniów i ich nagrodzono. Uczeń klasy IB Jan Fabijańczuk zajął I miejsce, III miejsce zajęła uczennica klasy ID Patrycja Kuzio i wyróżnienie trafiło do uczennicy klasy IB Gabrieli Szczepańskiej. Opiekunami uczniów były panie Ewelina Szczepaniak i Karolina Gregorczyk (wychowawcy świetlicy).

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy.

Ewelina Szczepaniak.