Sala 160, 09 2017

Wrzesień 2017

Świetlica 160 łączy klasy III i IV, dlatego rok szkolny rozpoczęliśmy od poznawania siebie i ustalenia wspólnych zasad zabawy i nauki, bo przecież świetlica jest wspólna i każdy powinien się w niej dobrze czuć. W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie przypominaliśmy także zasady ruchu drogowego.
Dobre maniery świadczą o człowieku, dlatego uczniowie naszej świetlicy przypomnieli je sobie oraz przećwiczyli w trakcie zajęć. Zasady savoir-vivre mają teraz w jednym palcu.
We wrześniu rozpoczyna się jesień, która w naszym kraju bywa wyjątkowo piękna. Uroki obecnej pory roku utrwaliliśmy na wielu pracach plastycznych.
Dzień Marzyciela” skłonił nas do wielu przemyśleń, tak tych wyłącznie osobistych, jak i reszty świata. Dzieliliśmy się wzajemnie tymi marzeniami, które według nas zmieniłyby świat na lepsze.
Wrzesień minął nam szybko i przyjemnie, a choć bywa czasem tłoczno, to przecież wszyscy wiemy, że „w grupie raźniej” .