Sala 152, 10 2017

Paździenik 2017r.

Jak ten czas szybko mija... Kolejny miesiąc wspólnej zabawy i nauki już za nami. Miesiąc październik dostarczył nam mnóstwo uśmiechu, pozytywnych emocji, atrakcji i niezapomnianych przeżyć.

W pierwszym tygodniu w naszej świetlicy obchodziliśmy Światowy Dzień Zwierząt, a także rozmawialiśmy o tym jaką rolę w naszym życiu odgrywają zwierzęta i czy to prawda, że są naszymi najlepszymi przyjaciółmi.

Październik to także miesiąc, w którym obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. W związku z tym uczniowie mieli możliwość zapoznania się nie tylko z zawodem nauczyciela, ale mogli także zaczerpnąć informacji o zawodach wykonywanych przez innych pracowników naszej szkoły.

W ostatnim tygodniu przenieśliśmy się do krainy baśni, gdzie mogliśmy zapoznać się z bajkami z różnych stron świata.

W październiku nie zabrakło także emocji sportowych. Uczniowie klas I i II mogli sprawdzić swoje umiejętności piłkarskie podczas Świetlicowego Turnieju Piłki Nożnej. Jak się okazało w naszej świetlicy nie brakuje talentów piłkarskich i Robert Lewandowski może być spokojny o swoich następców.

W tym miesiącu obchodziliśmy także Święto Drzewa, Dzień Ziemniaka i Kolorowej Skarpetki.