Sala 152, 01 2018

Wszyscy wypoczęci i naładowani pozytywną energią wróciliśmy do szkoły po przerwie świątecznej. Pierwszy tydzień stycznia minął nam na rozmowach na temat naszych planów i postanowień, które zaplanowaliśmy sobie w nowym roku. Była to także świetna okazja do przypomnienia i utrwalenia przez uczniów nazw pór roku oraz miesięcy.
Niestety w tym roku ferie w Warszawie zaczynają się bardzo szybko, dlatego też w drugim tygodniu bardzo dużo rozmawialiśmy właśnie na ten temat. Każdy uczeń mógł przedstawić swoje plany i pomysły na spędzenie tegorocznych ferii. Dużą uwagę zwróciliśmy przede wszystkim na bezpieczeństwo podczas zabaw na śniegu, stoku czy lodowisku tak, żeby wszyscy uczniowie wrócili po feriach do szkoły nie tylko wypoczęci i z uśmiechem na twarzy, ale przede wszystkim zdrowi.
Styczeń to miesiąc, w którym powinniśmy pamiętać także o naszych kochanych Babciach i Dziadkach. Nasi uczniowie na szczęście o nich nie zapomnieli. Własnoręcznie przygotowali serduszka oraz laurki z życzeniami, które mogli wręczyć później jako drobny upominek w dniu ich święta.