Gr. 0A 11 2016

Listopadowe dni w naszej grupie.

Listopad już za nami, mimo, że za oknami było czasami ponuro i smutno to w naszej klasie zawsze jest interesująco i wesoło… Aby urozmaicić sobie codzienne zajęcia dydaktyczne wspólnie realizujemy projekt badawczy: „I’m trying exploring, discoverening”.  W związku z tym nasze zainteresowania skierowane były głównie na właściwości wody, przeprowadziliśmy szereg doświadczeń i wspólnie uczyliśmy się wyciągać wnioski z obserwacji. Sprawdzaliśmy również, co ciekawego kryje w sobie dynia. Natomiast na warsztatach ogrodniczych uczyliśmy się przesadzać rośliny, dbać o nie, a dzięki naszej pracy uzyskaliśmy Dyplomy Dzieciaków Sadzeniaków. Na miłe zakończenie miesiąca wybraliśmy się do kina. Następne relacje z naszych klasowych przygód już w grudniu.

Zapraszamy.

Wychowawca: Małgorzata Karpińska