Sala 152, 05 2018

Pierwszy tydzień maja upłynął nam pod hasłem: "Wehikuł czasu". Dzieci miały okazję dowiedzieć się na czym polega praca wynalazcy, jak ważne znaczenie w życiu człowieka mają wynalazki oraz zapoznać się z najważniejszymi wynalazkami i wynalazcami.

Kolejny tydzień w naszej świetlicy poświęcony był sztuce. W tym tygodniu dzieci rozwijały różne formy ekspresji twórczej, kształtowały wyobraźnię artystyczną, a także poznały historię sztuki starożytnej.

Ostatni tydzień miesiąca spędziliśmy na rozmowach dotyczących rodzin. Każdy z uczniów miał okazję opowiedzieć o swoich najbliższych, o tym jaką rolę w ich życiu odgrywa rodzina. W tym tygodniu nie zapomnieliśmy też o naszych kochanych mamach, które obchodziły swoje święto. Uczniowie własnoręcznie wykonali laurki i drobne upominki, które mogli później podarować swoim mamom w prezencie.