Podsumowanie roku szkolnego 2017/2018

07.06.2018r. odbyło się podsumowanie roku w świetlicy, którego tematem przewodnim było "Biuro podróży". W uroczystości wzięli udział uczniowie klas I-IV a w roli aktorów mogliśmy zobaczyć również wychowawców świetlicy. Na widowni licznie zgromadzili się rodzice, nauczyciele i uczniowie. Poszczególne grupy świtlicowe miały możliwość zaprezentowania wybranego przez siebie kontynentu lub państwa. Spośród kontynentów została wybrana Afryka i Australia wraz z Oceanią, natomiast wśród państw mogliśmy oglądać Rosję, Stany Zjednoczone oraz Hiszpanię. Występy były poprzedzone krótką prezentacją danego kraju bądź kontynentu. Na scenie mogliśmy zobaczyć dzieci, które grały na instrumentach, śpiewały a także tańczyły. Wszystkim uczestnikom towarzyszyły ogromne emocje, mimo to uczniowie stanęli na wysokości zadania i zaprezentowali się na najwyższym poziomie.