Sala 152, 06 2018

Ostatni miesiąc roku szkolnego przyniósł nam wiele radości. Czerpaliśmy możliwości z  częstego i dłuższego, niż w poprzednich miesiącach, pobytu na boisku szkolnym i na placu zabaw. Urządzaliśmy zabawy ruchowe, graliśmy w piłkę nożną, skakaliśmy na skakankach, korzystaliśmy z kół hula-hop. Wiele możliwości sprawiło, że czas mijał nam przyjemnie, a humory dopisywały.

Na początku miesiąca uczniowie wzięli udział w Białołeckiej Olimpiadzie Świetliczaków, gdzie mogli sprawdzić się rywalizując w różnych konkurencjach z innymi szkołami. Oczywiście nasi kochani uczniowie byli bezkonkurencyjni i zajęli I miejsce J.

07.06.2018 r wszyscy świetnie bawiliśmy się podczas „Podsumowania roku pracy świetlic” w naszej Szkole. Zaprezentowane były talenty teatralne, muzyczne, wokalne oraz taneczne.

Przez cały rok dzieci zdobywały plusy biorąc udział w akcji „Wzorowy Świetliczak”. 20.06.2018r podsumowaliśmy nasze plusiki a osoby które zdobyły największą liczbę plusów otrzymały dyplomy oraz bardzo ciekawe nagrody. Zachęcamy do dalszych aktywności w przyszłym roku szkolnym.

W czerwcu kibicowaliśmy również naszym piłkarzom podczas Mistrzostw Świata w piłce nożnej. Nasza reprezentacja może być dumna. Tacy kibice jak nasi uczniowie to istny skarb.

22.06.2018 zakończyliśmy nasz rok szkolny 2017/2018 i powitaliśmy wakacje. Do zobaczenia w nowym roku szkolnym! Wracajcie do nas uśmiechnięci i wypoczęci Wspaniałych wakacji!