Sala 155, 09 2018

Pierwszy miesiąc szkoły przeminął. Każde dziecko poznało kodeks świetlicy. Świetliczaki wiedzą jak należy się zachowywać, a wszystko to oczywiście dla ich bezpieczeństwa. W świetlicy zostały zrealizowane takie tematy jak: Witamy w szkole, świetlicy - dzieci uczestniczyły w zabawach integrujących grupę. Bezpieczna w szkole i drodze do niej - zapoznanie dzieci z ruchem drogowym oraz pieszym. Bez złości mamy więcej radości - rozmowy z dziećmi na temat emocji: Jak je wyrażać i jak sobie z nimi radzić? Powitanie Jesieni - rozmowy dotyczące zmieniającej się aury. W tym miesiącu dzieci wzięły udział w: "Dniu Kropki - Wędrująca Książka" - jest to dzień talentów, kreatywnych działań; "Dzień Emotikona" - zabawy i zajęcia z mimiką twarzy, wyrażanie emocji poprzez używanie emotikon. Dzieci wykonywały prace plastyczne oraz uczestniczyły w zajęciach sportowych.