Kiermasz

Jak co roku z początkiem grudnia w naszej szkole został zorganizowany kiermasz bożonarodzeniowy. W tym roku głównym organizatorem była świetlica szkolna. Uczniowie jak i wychowawcy świetlicy przygotowali liczne ozdoby świąteczne, które można było podziwiać w holu głównym szkoły w dniach 10- 12.12.2018r. Wśród bożonarodzeniowych dekoracji znalazły się stroiki z szyszek, papierowej wikliny, choinki, anioły z masy solnej, wyszywane ozdoby wiszące jak i bałwany origami wykonane z 1400 i 500 elementów. Całość wzbogaciły ciasta, czekoladowe mufiny, ręcznie robiona biżuteria oraz uszyte na maszynie renifery i choinki. Dochód z kiermaszu został przeznaczony na cele świetlicowe oraz zakup stabilizatora dla jednego z uczniów naszej szkoły.

W imieniu  dyrekcji szkoły, kierownika i wychowawców świetlicy serdecznie dziękujemy za dar serca.