Sala 152, 01 2019

Po świątecznej przerwie wróciliśmy wypoczęci, naładowani pozytywną energią do nowych działań. Początek roku 2019 rozpoczęliśmy pogadankami na temat zabaw sylwestrowych oraz naszych postanowień noworocznych. Na naszej świetlicy odbył się bal karnawałowy. Motywem przewodnim zabaw tanecznych były “postaci z bajek”. Dzieci świetnie się bawiły i długo wspominały tą zabawę. W następnym tygodniu zachęcaliśmy dzieci do czytania baśni, dzieci codziennie poznawały nową opowieść. Z okazji dnia Babci i Dziadka zorganizowaliśmy akcje świetlicową pod hasłem “Kartka dla Babci i Dziadka” akcja miała na celu umocnienie więzi rodzinnych między dziadkami a wnukami, rozwijanie umiejętności plastyczno-technicznych dzieci, a także poszerzać słownictwo uczniów o pojęcia związane z pocztą i pracą listonosza. Kartki zostały wysłane drogą listowną do wszystkich dziadków w całej Polsce. Ostatni tydzień poświęciliśmy na przygotowaniach się do ferii zimowych. Zajęcia odbyły się pod hasłem “Bezpieczne ferie”, a ich celem było wskazanie dzieciom jak należy dbać o swoje bezpieczeństwo podczas zimowych zabaw.

ŻYCZYMY UDANEGO I BEZPIECZNEGO WYPOCZYNKU.