Cyfrowi entuzjaści

Cyfrowi entuzjaści (klasa 6F) w nowym centrum nauki w Warszawie

W grudniu klasa 6F wybrała się  na wystawę i warsztaty do Centralnego Domu Technologii. Uczniowie uczestniczyli w  warsztatach świątecznych  na temat druku 3D, a także mieli okazję zaprojektować wzór swojego prezentu świątecznego. Po warsztatach dzieci brały aktywnie udział w zwiedzaniu wystawy, która przenosi odwiedzających w świat Technologii użytecznych. Mogły dowiedzieć się, które technologie najszybciej zmienią nasze codzienne życie. Na wystawie prezentowane były prototypy, innowacyjne produkty i projekty badawcze, które powstają w polskich start-upach i rodzimych kołach naukowych. Uczniowie mogli zobaczyć i wypróbować rozwiązania technologiczne, sterować robotami i aktywnie bawić się nowymi technologiami.

Wychowawca klasy 6F Ewa Kirsz