Warszawska Olimpiada Młodzieży w koszykówce

12.12.2019 r. reprezentacja chłopców z klas IV-VI wzięła udział w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży w koszykówce. Po jednym wygranym meczu i jednej porażce drużyna zajęła 2 miejsce w grupie i awansowała do kolejnego etapu turnieju. Dwa dni później 14.12.2019 r. zmierzyła się ze Szkołą Podstawową nr 154 oraz z niepubliczną szkołą Inspiracja. Wygrywając oba pojedynki chłopcy zapewnili sobie awans i grę w dalszej części turnieju. Dzięki wspaniałej grze i waleczności w półfinale pokonali drużynę ze szkoły nr 342 i awansowali do finału, w którym po raz kolejny zmierzyli się z Inspiracją. Jednak i tym razem pokazali klasę – nie dali za wygraną i ostatecznie zajęli 1 miejsce w naszej dzielnicy. Jednak to nie była jedyna nagroda, która na nich czekała. Już na początku stycznia chłopcy pod przewodnictwem pana Mateusza Szmytkowskiego będą reprezentować Białołękę na dalszym etapie międzydzielnicowych rozgrywek WOM.

Wszystkim chłopcom oraz trenerowi gratulujemy i życzymy powodzeniach w kolejnych meczach.

Skład reprezentacji:

1. Maciej Piotrowski 6c kapitan