Sala 155, 12 2019

W pierwszym tygodniu dzieci dowiedziały się co oznacza słowo empatia, altruizm. Przeprowadziłyśmy zajęcia, które wzmocniły w dzieciach potrzebę dzielenia się z innymi. Dzieci chętnie włączyły się w akcję charytatywne organizowane w szkole. Koniec tygodnia zakończył się dla dzieci miłą niespodzianką, odwiedził je Święty Mikołaj i obdarował licznymi prezentami.

W kolejnym tygodniu dzieci dowiedziały się jak mądrze pomagać zwierzętom zimą. Poznały polskie gatunki ptaków zimujących oraz zwierzęta, które zapadają w sen zimowy.

Rodzice wraz z dziećmi włączyli się do konkursu "Ozdoba Bożonarodzeniowa" wszystkie trafiły na Kiermasz świąteczny. Dzieci przygotowały kartki dla Domu Opieki z życzeniami świątecznymi.

Ostatni tydzień spędziliśmy na przygotowaniach do świąt. Przeprowadziłyśmy rozmowę na temat tradycji i zwyczajów świątecznych.  Robiliśmy ozdoby świąteczne by każda choinka była wyjątkowa, śpiewaliśmy kolędy które mają umilić chwilę przy wigilijnym stole.